1K POLİÜRETAN ENJEKSİYON MAKİNESİ

PUR 420 Poliüretan Enjeksiyon Makine Pompası

TANIMI:
Poliüretan, epoksi ve benzeri kimyasalların beton çatlak su izolasyonlarının onarımı ve çeşitli alanlarda su izolasyonu sağlamak amacıyla üretilmiştir. 

ÖZELLİKLERİ

  • Elektrik: 220 volt 
  • Çalışma basıncı: 350 bar 
  • Ürün Haznesi: 2 Lt
  • Motor Gücü: 910 watt
  • Üzerindeki Hortum Uzunluğu: 5mt
  • Basınç Debisi: 1 lt /dk 

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 420- 1K Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, matkap motorlu özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

İki bileşenli enjeksiyon makinesi, Matkap motorlu özelliğiyle beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR 1495- Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, kartlı motor özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR DP68 - Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon pompası, motorlu manüel özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

poliüretan enjeksiyon pakerleri

Özel Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerleri.

paker enjeksiyon dübeli

Standart Enjeksiyon Pakerleri

Standard paker, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerler istenilen boylarda bulunmaktadır.

enjeksiyon tabancası

Enjeksiyon Başlıkları

İki bileşenli, enjeksiyon kimyasalların yüksek basınçlı olarak beton içerisine enjekte etmek amacıyla geliştirilmiş manuel vanalı tabancadır.

polyurea varil pompası

Pompalar

Poliüretan, polyol epoksi ve benzeri kimyasalların pompalanması amacıyla geliştirilmiş, düşük basınçlı, pnömatik olarak çalışan, varil pompasıdır.

© 2020 PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır.
ArabicEnglishTurkish