Beton Çatlak Tamiri

Endüstriyel alanlarda, zemin betonlarında yoğun trafiğin olması ve yapıların fiziki hareketlilik nedeniyle  beton altındaki toprak ve dolguların göçmesi sebebiyle yüzeysel çatlamalar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bu sorunların çözümü artık kolay.

Bu tip problemlerin olması, gerek mühendislik hatalarından kaynaklı, gerekse doğal durumlardan meydana gelmektedir. Firmamız, böyle sorunların  artık problem olmaması sağlayacak poliüretan bazlı ve epoksi bazlı reçineler üreterek yapısal onarımların onarımına katkı sağlamaktadır.

Sizde aşağıdaki ürünleri inceleyerek veya irtibata geçip teknik personelimize danışarak uygun ve kalıcı çözümleri öğrenebilirsiniz.

Poliüretan, silikat ve epoksi çatlak ve derz tamir kimyasalları ile endüstriyel zeminlerin onarımına çözümler üretiyoruz.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

PUR EN1100 SL

İki bileşenli poliüretan ve silikat bazlı çatlak onarım enjeksiyon reçinesi. Derin çatlak ve betonların yapıştırılmasında kullanılır.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

PUR EN 1100

İki bileşenli poliüretan bazlı yüksek yapışma özelliği olan düşük viskoziteli çok ince kılcal çatlaklarına enjeksiyon yöntemiyle uygulanabilir.

PUR 222 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR CRACK F

Çift bileşenli flez özelliği olan betonların ince kılcal ve derin çatlaklarında enjeksiyon reçinesi olarak uygulanabilir çok iyi yapışma ve elastikiyet özelliği vardır.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

PUR 225

Epoksi bazlı yüksek basınç ve yapışma özelliği olan betonların çatlak onarımlarında kullanılabilir enjeksiyon ve onarım reçinesidir.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

POLYUREA MASTİK

İki bileşenli polyurea bazlı yüksek esnek özellikli beton dilatasyon ve derz boşluklarına döküm yöntemiyle uygulanabilir.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

EPOKSİ HARÇ

İki bileşenli epoksi bazlı yüksek basınç özelliğine sahip, ağır araç trafiğinin olduğu alanlarda ve zeminlerin derz ve yüzeysel tamiratlarında kullanılır.

Scroll to Top