BOYA ÜRÜNLERİ

EPOKSİ BAZLI BOYALAR

Epoksi bazlı boya ve kaplama ürünleri aşınma dayanımı çok yüksek ve kimyasallara karşı dirençli ürünlerdir.

PUR EPOXY 260 SL Solventsiz Epoksi Boya

Çift bileşenli, aşına dayanımı ve kimyasallara dayanımı arttırılmış, zemin ve benzeri alanların kaplama boyasında ve kullanılmaktadır.

PUR EPOXY 260 Solventli Epoksi Boya

Çift bileşenli, hafif yaya trafiğine dayanıklıdır. Duvarlarda, metallerde, benzeri alanlarda  boya ve koruyucu olarak kullanılabilir.

PUR EPOXY 260 Self Zemin Kaplama Boyası

Çift bileşenli solventsiz, mekanik ve aşınma dayanımı arttırılmıştır. Ağır trafiğe ve araç trafiğine dayanıklıdır. Zeminlerde kendi kendine yayılarak kaplama oluştur.

BOYA ÜRÜNLERİ

AKRİLİK BAZLI BOYALAR

Akrilik bazlı ve tek bileşenli zemin boyaları ve cephe boyaları olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

NF 320 Akrilik Su Bazlı Kort ve Zemin Boyası

Tek bileşenli istenilen renklerde üretilebilen, özellikle yaya trafiği olan dış alanların zemin boyalarında veya spor sahaları, oyun alanlarının kullanılabilen UV dayanımlı boyadır.

NF 321 Solventli Akrilik Bazlı Zemin Boyası

Solvent bazlı ve tek bileşenli, kendi kendine kıs sürede kuruyan  istenilen renklerde üretilebilen, özellikle yaya trafiği olan dış alanların zemin boyalarında veya spor sahaları, oyun alanlarının kullanılabilen UV dayanımlı boyadır.

RN 120 Akrilik Su Bazlı Teras Yalıtım boyası

Tek bileşenli, kullanıma hazır, uv dayanımlı, su yalıtımı özelliği sağlayan üstün elastikiyeti sayesinde çatlama yapmayan dolgun teras boyası ve yalıtım amaçlı boyadır.

Scroll to Top