Makine ve Ekipmanlar

Firmamız faaliyette olduğu enjeksiyon, kaplama ve boya ürünlerinin imalatlarını yapılması amacıyla makine, ekipman tedarik ve imalatlarını müşterilerinin ihtiyaçları için karşılamaktadır.

Firmamız enjeksiyon makineleri ve ekipmanlarını 2018 yılı itibariyle başta Türkiye ve yurt dışına ihracat gerçekleştirmiştir.

Makine ve ürünlerimizin tedariği ve satışı sonrası yedek parça servis hizmetlerinde mağduriyet oluşturmadan hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ürünlerimizin kalitesi ve hizmetlerinin en iyi güvencesi müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler olmaktadır.

Enjeksiyon makineleri, polyurea makineleri, pompalar, enjeksiyon tabancaları çeşitli yedek parça alımlarında bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacağınıza garanti verebiliriz.

Bizler garantilerimizi doğru ve sürekli hizmet anlayışla vermekteyiz. Makine ve ekipman ihtiyaçlarınızda bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacağınıza eminiz.

sprey makineler

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 420- Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, matkap motorlu özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

alman poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 421- Alman Motorlu Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, yüksek basınçlı, uzun ömürlü motor özelliği, hız ve devir ayarlı motor sayesinde daha verimli enjeksiyon uygulamaları yapılabilir.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

İki bileşenli enjeksiyon makinesi, Matkap motorlu özelliğiyle beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR 395- Enjeksiyon ve Boya makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon ve boya sprey makinesi olarak tasarlanmıştır. Düşük viskoziteli boya ve poliüretan enjeksiyon işlerinde kullanılır.

mikro sprey poliüretan köpük makinesi

MİKRO SPREY Makinesi

Küçük işler için tasarlanmıştır. Sprey poliüretan köpük uygulamalarında ve model yapımlarında kullanılabilir poliüretan püskürtme makinesi.

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon pakerleri

Özel Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek mukavemetli reçinedir.

paker enjeksiyon dübeli

Standart Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, vibrasyon problemleri olan yapıların derin çatlaklar, ek yerler, dilatasyonlar için geliştirilmiş yüksek esneme kabileyetli enjeksiyon reçinesidir.

enjeksiyon tabancası

Enjeksiyon Başlıkları

İki bileşenli, silikat bazlı ve yüksek şişme ve yapışma özelliğine sahip su sızıntılarını engellemek, geniş boşlukları doldurulup basınçlı sulara karşı tampon oluşturmak amacıyla kullanılır.

Scroll to Top