Enjeksiyon Kimyasalları

Tek Bileşenli ve Katalizörlü Kimyasallar

Beton ve yapıların muhtelif yerlerinden gelen suların kesilmesi veya çatlak, derz boşluklarının doldurulması amacıyla kullanılan su izolasyon reçineleridir.

PUR 210 Kendinden katalizörlü Enjeksiyon Reçinesi

Tek bileşenli, kendiden katalizörlü, su ile anında aktif olarak su akıntılarını durduran kullanımı kolay enjeksiyon reçinesidir.

PUR 220 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

Tek bileşenli 10/1 karışımlı su ile karşılaştığında anında aktif olarak şişen ve su akıntılarını çatlak ve muhtelif yerlerden durduran reçinedir.

PUR 220 W Poliüretan Bazlı Rijit Enjeksiyon Reçinesi

Tek bileşenli sert özelliği olan 10/1 karışımlı su ile karşılaştığında anında aktif olarak şişen ve su akıntılarını çatlak ve muhtelif yerlerden durduran reçinedir.

PUR 221 Esnek Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

Tek bileşenli çok esnek özelliği olan 10/1 karışımlı su ile karşılaştığında anında aktif olarak şişen ve su akıntılarını çatlak ve dilatasyon ek yerlerin izolasyonu için kullanılır.

Enjeksiyon Kimyasalları

Çift Bileşenli Enjeksiyon Reçineleri

Poliüretan, silikat ve epoksi bazlı su izolasyonu, çatlak onarımı ve güçlendirme amaçlı enjeksiyon kimyasal reçineleri.

PUR 223 Yavaş Onarım ve Su İzolasyon Reçinesi

Çift bileşenli solventsiz, yavaş reaksyiona giren, su ile şişen su olmayan yerlerde kapiler boşlukları ve çatlakların onarım ve su izolasyonu sağlayan enjeksiyon reçinesidir.

PUR 223 WF Hızlı Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

Çift bileşenli solventsiz, hızlı reaksyiona giren, su ile şişen su olmayan yerlerde kapiler boşlukları ve çatlakların onarım ve su izolasyonu sağlayan enjeksiyon reçinesidir.

PUR SİL FOAM Hızlı Silikat Bazlı Enjeksiyon Köpüğü

Çift bileşenli yüksek oranda şişme özelliği olan, yüksek debili ve basınçlı enjeksiyon makineleri ile uygulanabilen betonların arkasında boşluk doldurup su izolasyonu ve konsolidasyon sağlayan bir reçinedir.

PUR 225 Yavaş Epoksi Enjeksiyon Reçinesi

Solventsiz ve epoksi bazlı çift bileşenli yavaş reaksiyon özelliği olan tek bileşenli enjeksiyon makineleri veya  oranlı enjeksiyon makineleri ile beton çatlakların yapıştırılması ve kapiler boşlukların onarılması için kullanılır.

PUR EN 1100 SL Silikat Bazlı Beton Onarım Reçinesi

Çift bileşenli silikat bazlı, 1/1 oranlı çatlak onarımı, güçlendirme ve betonların yapıştırılması için kullanılan, su dan ve nem den etkilenmeden kuruyan enjeksiyon reçinesidir.

PUR 1100 Poliüretan Bazlı Beton Yapıştırma Reçinesi

Çift bileşenli, poliüretan bazlı beton ve duvarların yapıştırılmasında ve muhtelif bölgelerin yapıştırılmasında kullanılan 1/1 karışımlı enjeksiyon reçinesidir.

EN SL THİX Ankraj ve Filiz Reçinesi

Çift bileşenli silikat bazlı, 1/1 oranlı çatlak onarımı, güçlendirme, betonlara filiz ekimi ankrajlama ve onarımlarda kullanılan çok hızlı kurumalı reçinedir.

PUR 225 Thix Hızlı Epoksi Enjeksiyon Reçinesi

Solventsiz ve epoksi bazlı thix özellikli hızlı kuruyan çift bileşenli yavaş reaksiyon özelliği olan tek bileşenli enjeksiyon makineleri veya  oranlı enjeksiyon makineleri ile beton çatlakların yapıştırılması ve kapiler boşlukların onarılması için kullanılır.

Su izolasyonu ve güçlendirme amacıyla tek komponent ve çift komponent poliüretan çeşitlerimiz ile ileri teknoloji özelliklere sahip ürünlerimiz, onarım ve dolgular için geliştirilmiştir.

PUR Enjeksiyon ürünleri, alman kalitesinde yerli üretim yapılarak Dünya’da sayılı markalara muadil kalitede ürünler olduğu; gerek akredite laboratuvar ortamlarında, gerekse bire bir sahada proje mühendislerinin ve ustalarının tam onayını alarak kanıtlanmıştır.

Bu sayfada enjeksiyon ürünleri ve ekipmanları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ayrıca proje bazlı ürün ihtiyaçları için yetkililerimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

Rijit Poliüretan Enjeksiyon

Flex Poliüretan Enjeksiyon

Enjeksiyon Reçinesi Uygulama

Zemin Güçlendirme

Scroll to Top