Enjeksiyon Reçineleri

Su izolasyonu amacıyla ve güçlendirme amacıyla Poliüretan tek komponent ve çift komponent ürün çeşitlerimiz ile ileri teknoloji özelliklere sahip ürünlerimiz, onarım ve dolguları için geliştirilmiştir.

PUR Enjeksiyon ürünleri, alman kalitesinde yerli üretim yapılarak Dünya’da sayılı markalara muadil kalitede ürünler olduğu; gerek akredite laboratuvar ortamlarında, gerekse bire bir sahada proje mühendislerinin ve ustalarının tam onayını alarak kanıtlanmıştır.

Bu sayfada enjeksiyon ürünleri ve ekipmanları kakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ayrıca proje bazlı ürün ihtiyaçları için yetkililerimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları ile tünel tünel, maden, inşaat ve çeşitli yapıların su izolasyon ve güçlendirmesine çözümler üretiyoruz.

PUR 220 Rijit Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 220- 1K Rijit Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek mukavemetli reçinedir.

PUR 221 Flex Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 221- 1K Flex Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, vibrasyon problemleri olan yapıların derin çatlaklar, ek yerler, dilatasyonlar için geliştirilmiş yüksek esneme kabileyetli enjeksiyon reçinesidir.

PUR 222 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 222- 2K Silikat Reçine

İki bileşenli, silikat bazlı ve yüksek şişme ve yapışma özelliğine sahip su sızıntılarını engellemek, geniş boşlukları doldurulup basınçlı sulara karşı tampon oluşturmak amacıyla kullanılır.

PUR 223 Polüretan Enjeksiyon Kimyasalı

PUR 223- 2K Foam Reçine

İki bileşenli poliüretan reçine özelliğine sahiptir. Yüksek mukavemetli, her türlü yüzeye yapışma özelliği olan yüksek debili su sızıntılarını engellemek amacıyla kullanılır.

PUR 224 Filling Poliüretan Köpük

PUR 224- 2K Filling Foam

İki bileşenli solventsiz poliüretan köpük, dolgu amacıyla ve toprak altı stabilesizyon için ideal özelliklere sahip enjeksiyon köpüğüdür.

PUR 225 Epoksi Enjeksiyon Reçinesi

PUR 225- Epoksi Enjeksiyon

Kullanımı, beton yapısal tamiratlarında, çatlak tamiratlarında güçlendirmede, anrajlama işlemlerinde yüksek mekanik dayanımı olan reçinedir.

PUR Crack Injection poliüretan epoksi enjeksiyon

PUR CRACK- Çatlak Enjeksiyonu

Beton yapısal tamiratlarında, çatlak tamiratlarında, mermer derz tamiratlarında, dilatasyon ve soğuk derz onarımlarında yüksek yapışma özellikli onarım reçinesidir.

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 420- Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, matkap motorlu özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

PUr 421 Enjeksiyon Makinesi

PUR 421- Alman Motorlu Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, yüksek basınçlı, uzun ömürlü motor özelliği, hız ve devir ayarlı motor sayesinde daha verimli enjeksiyon uygulamaları yapılabilir.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

İki bileşenli enjeksiyon makinesi, Matkap motorlu özelliğiyle beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR 395- Enjeksiyon ve Boya makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon ve boya sprey makinesi olarak tasarlanmıştır. Düşük viskoziteli boya ve poliüretan enjeksiyon işlerinde kullanılır.

mini sprey köpük makinesi

MİKRO SPREY Makinesi

Küçük işler için tasarlanmıştır. Sprey poliüretan köpük uygulamalarında ve model yapımlarında kullanılabilir poliüretan püskürtme makinesi.

poliüretan enjeksiyon pakerleri

Özel Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerleri.

paker enjeksiyon dübeli

Standart Enjeksiyon Pakerleri

Standard paker, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerler istenilen boylarda bulunmaktadır.

enjeksiyon tabancası

Enjeksiyon Başlıkları

İki bileşenli, enjeksiyon kimyasalların yüksek basınçlı olarak beton içerisine enjekte etmek amacıyla geliştirilmiş manuel vanalı tabancadır.

Rijit Poliüretan Enjeksiyon

Flex Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon Uygulama

Enjeksiyon Bina Kaldırma

© 2020 PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır.
ArabicEnglishTurkish