PUR Serisi Pompalar

Tek Bileşenli Enjeksiyon Makineleri

PUR 420 Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli poliüretan, epoksi ve benzeri reçinelerin beton çatlaklarına enjeksiyonu için kullanılan matkap motorlu yüksek basınçlı enjeksiyon pompası.

PUR 421 Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli poliüretan, epoksi ve benzeri reçinelerin beton çatlaklarına enjeksiyonu için kullanılan Alman matkap motorlu ve hız ayarlı yüksek basınçlı enjeksiyon pompası.

PUR 422 Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli poliüretan, epoksi benzeri reçinelerin enjeksiyonu amacıyla kullanılan yüksek basınç ve debili. Likit poliüretan, epoksi ürünlerin enjeksiyon ve yalıtım kaplamalarında püskürtme yapabilir. Özel olarak geliştirilmiş pompa ayrıcalığına sahiptir.

PUR 390 Boya ve Enjeksiyon Makinesi

Poliüretan, epoksi ve benzeri reçinelerin boya ve enjeksiyonu amacıyla kullanılan orta basınçlı ve debili enjeksiyon ve boya makinesidir.

PUR 490 Boya ve Enjeksiyon Makinesi

Poliüretan, epoksi ve akrilik boya ve enjeksiyon işlerinde kullanılan  orta basınçlı ve debili enjeksiyon ve boya makinesidir.

PUR 1095 Boya ve Enjeksiyon Makinesi

Poliüretan, epoksi ve akrilik boya ve enjeksiyon işlerinde kullanılan  orta basınçlı ve yüksek debili enjeksiyon ve boya makinesidir.

PUR Serisi Pompalar

Çift Bileşenli Enjeksiyon Makineleri

PUR 520 Enjeksiyon Makinesi

Yüksek basınçlı, iki bileşenli poliüretan bazlı enjeksiyon reçinelerin beton içerisine enjeksiyonlarının yapılmasında kullanılır. Ayrıca çift bileşenli epoksi ve silikat bazlı reçinelerin enjeksiyon işlerinde kullanılır.

PUR 521 Enjeksiyon Makinesi

Alman motor özellikli, yüksek basınçlı, iki bileşenli poliüretan bazlı enjeksiyon reçinelerin beton içerisine enjeksiyonlarının yapılmasında kullanılır. Ayrıca çift bileşenli epoksi ve silikat bazlı reçinelerin enjeksiyon işlerinde kullanılır.

PUR 540 Enjeksiyon Makinesi

Oranlı olması özelliği olan yüksek basınçlı, iki bileşenli poliüretan bazlı enjeksiyon reçinelerin beton içerisine enjeksiyonlarının yapılmasında kullanılır. Ayrıca çift bileşenli epoksi ve silikat bazlı reçinelerin enjeksiyon işlerinde kullanılır.

PUR Serisi MAkineler

Nerelerde Kullanılır?

1

Beton Çatlak ve Onarımlarında

Betonların çatlaklarının yapıştırılması veya senkronizasyon boşluklarının doldurulup güçlendirilmesi amacıyla kullanılabilir. Ayrıca iki betonun bir birine yapıştırılması için epoksi veya poliüretan reçineleri enjekte ederek filiz ekimi veya ankrajlama yapılmasında kullanılır.

2

Su izolayonlarında

Betonlardan ve yer altından gelen su akıntılarının durdurulması amacıyla poliüretan bazlı reçinelerin enjeksiyonun yapmak veya poliüretan, polyurea ürünlerin püskürtülmesi amacıyla kullanılır.

3

Zemin Güçlendirmelerinde

Dolgu zeminler, killi ve alüvyon zeminlerin stabilize edilmesi amacıyla reçinelerimizin yer altına yüksek basınçlarla enjekte edilerek güçlendirilmesi ve stabilize edilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Scroll to Top