Beton Güçlendirme Ürünleri

Epoksi Bazlı FRP Karbon Yapıştırıcılar

Beton yapıların kolon, kirişlerin güçlendirilmesi için kullanılan frp karbon elyafların yapıştırılması yöntemiyle uygulanan çift bileşenli epoksi bazlı reçinelerdir.

PUREPOXY 310

Yüksek dayanım özelliği olan epoksi reçinelerden üretilen, 4/1 karışımlı, yapışma değeri yüksek güçlendirme işlerinde cam elyafı, cfrp karbon elyafı yapıştırmak için kullanılan çift bileşenli tiksotrpik özellikli epoksi yapıştırıcı.

PUREPOXY 320

Yüksek dayanım özelliği olan epoksi reçinelerden üretilen, 3/1 karışımlı, yapışma değeri yüksek güçlendirme işlerinde cam elyafı, cfrp karbon elyafı yapıştırmak için kullanılan çift bileşenli tiksotrpik özellikli epoksi yapıştırıcı.

PUREPOXY 330

Yüksek dayanım özelliği olan epoksi reçinelerden üretilen, 2/1 karışımlı, yapışma değeri yüksek macun kıvamında güçlendirme işlerinde cam elyafı, cfrp karbon elyafı yapıştırmak için kullanılan çift bileşenli tiksotrpik özellikli epoksi yapıştırıcı.

Beton çatlak Enjeksiyon Reçineleri

Beton yapıların kolon, kiriş, perde ve temel betonlarında oluşan çatlakların enjeksiyon yöntemiyle onarılması ve güçlendirilmesi amacıyla kullanılan epoksi ve silikat bazlı ürünlerdir.

PUR 225

Yapısal tamiratlar ve onarımlar için geliştirilmiş, 2/1 oranlıdır. Epoksi enjeksiyon reçinesi saf epoksi reçinelerden formüle edilmiş solventsiz, epoksi enjeksiyon kimyasalıdır.

PUR EN 1100

İki bileşenli 1/1 oranlıdır. Düşük viskozite, yüksek mekanik dayanım özellikli, beton çatlak onarımları, çatlak onarımları ve iki farklı betonun arasında oluşan boşluk ve yapıştırılmasında kullanılır.

PUR EN1100 SL

İki bileşenli 1/1 oranlı düşük viskozite, hızlı reaksiyona girip anında sertleşen silikat ve poliüretan bazlı olup solvent ve halojen içermemekle beraber yüksek dayanıklı yapıştırma özelliğine sahiptir.

PUR 224

Çift bileşenli 1/1 oranlı enjeksiyon ürünüdür.  Tuğla, briket duvarların yapıştırılması için geliştirilmiş onarım reçinesidir. Kolon ve kirişlerden kopan duvar veya tuğla benzeri yerlerin yapıştırılması veya onarılmasında mükemmel çözüm sunar.

PUR KİT

İki bileşenli 1/1 oranlıdır. Düşük viskozite, yüksek mekanik dayanım özellikli, beton çatlak onarımlarılar ve saha betonlarında oluşan çatlak ve boşluklar yapıştırılması için kullanılır.

PUR Crack Flex

Özellikle vibrasyonlu hareketli betonların onarılması amacıyla geliştirilmiştir.  İki bileşenli 1/1 oranlı düşük viskozite, ince kılcal çatlaklara iyi nüfus eden flex özelliği olan beton onarım ye yapıştırıcı reçinedir. Ayrıca su akıntılarına karşı su yaltıımı sağlar.

Zemin Güçlendirme ve Stabilizasyon

Bina ve yapıların zeminlerinde oluşan sıvılaşma riski, çökme ve oturmaların durdurulması veya stabilizasyonu amacıyla, yer altına enjeksiyon yöntemiyle uygulanan poliüretan -silikat bazlı reçinelerdir.

PUR EN 223

İki Bileşenli 1/1 oranlı. Rijit Poliüretan Enjeksiyon, negatif su izolasyonu ve zemin stabilizasyonu amacıyla geliştirilmiş ayrıca beton onarımlarında kullanılabilir son derece düşük vizkositeli mukavemeti yüksektir. Su ve nemin olduğu ayrıca kuru olan noktalarda reaksiyon süresi devam ederek onarım özellikli reçinedir. 

PUR EN UF

Tek bileşenli poliüretan bazlı, enjeksiyon sistemi ile uygulanabilen çok düşük viskoziteli, killi, şiltli, kumlu zeminlerin stabilizasyonu ve zeminlerde yapıştırıcı harç özelliği sağlar. 

PUR EN 1100

İki bileşenli 1/1 oranlı yüksek yapıştırma ve onarımözelliği olan betonların bir birine yapıştırılması, hareketli betonların tutunması, çatlakların yapıştırılmasında kullanılan enjeksiyon reçinesidir.

PUR Liftin EN 60

Solventsiz, 1/1 oranlı. Poliüretan ve silikat bazlı enjeksiyon reçinesidir. Hızlı reaksiyon gösteren bu
ürün, hafif betonların kaldırılması ve zeminlerin stabilizasyonunda kullanılır. Uygulama özel Purliftin makine ve ekipmanları ile uygulanabilir.

PUR Lifting EN90

Solventsiz, 1/1 oranlı. Poliüretan ve silikat bazlı enjeksiyon reçinesidir. Hızlı reaksiyon gösteren bu
ürün, hafif betonların kaldırılması ve zeminlerin stabilizasyonunda kullanılır. Uygulama özel Purliftin makine ve ekipmanları ile uygulanabilir.

PUR Lifting EN200

Zemin güçlendirme ve yüksek tonajlı zeminlerin kaldırılması için kullanılır.  Bu ürün 1/1 oranlıdır. Poliüretan ve silikat bazlı enjeksiyon reçinesidir. Orta hızda reaksiyon gösterir,  hafif betonların kaldırılması ve zeminlerin stabilizasyonunda kullanılır. Uygulama özel Purliftin makine ve ekipmanları ile uygulanabilir.

Scroll to Top