Hidroelektrik Santralleri (HES)

Hidrolelektrik Santralleri ( HES) Projelerine inşa aşamasından faaliyete geçtiği zamana kadar oluşan su izolasyon problemlerine karşı şirketimiz, A’dan Z’ye enjeksiyon reçineleri ( PUR 2K, PUR 1K) ürünleri ile yüklenici şirketlerin sorunları çözebileceği en iyi ürünleri geliştirmiştir.

Ürünlerimizin kalitesi, laboratuvarımız dışında en iyi yöntemlerle Türkiye ve yurt dışı projelerde denendi ve proje mühendisleri tarafından onay aldı. PUR serisi ürünler, sorunların çözümünde Dünya’da sayılır markalarla kıyaslanacak kalitede olduğu kanıtlamıştır.

PUR enjeksiyon reçineleri, sadece Hidroelektrik Santrallerde değil aynı zamanda Tünel ve Madencilik projelerinde de kullanılabilir Silikat bazlı ve poliüretan bazlı özel formülasyonları sayesinde CFC içermeyen özelliği ile sorunsuz imalat yapma ve çalışmaların hızlı şekilde tamamlanmasına katkı sunmaktadır.

Ürünlerimizin teknik bilgileri, referansları ve fiyatları konusunda bilgi almak için uzmanlarımızla görüşmenizde fayda var. 

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları ile tünel tünel, maden, inşaat ve çeşitli yapıların su izolasyon ve güçlendirmesine çözümler üretiyoruz.

PUR 220 Rijit Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 220- 1K Rijit Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek mukavemetli reçinedir.

PUR 221 Flex Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 221- 1K Flex Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, vibrasyon problemleri olan yapıların derin çatlaklar, ek yerler, dilatasyonlar için geliştirilmiş yüksek esneme kabileyetli enjeksiyon reçinesidir.

PUR 222 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 222- 2K Silikat Reçine

İki bileşenli, silikat bazlı ve yüksek şişme ve yapışma özelliğine sahiptir. Su sızıntılarını engellemek, geniş boşlukları doldurulup basınçlı sulara karşı tampon oluşturmak amacıyla kullanılır.

PUR 223 Polüretan Enjeksiyon Kimyasalı

PUR 223- 2K Foam Reçine

İki bileşenli poliüretan reçine özelliğine sahiptir. Yüksek mukavemetli, her türlü yüzeye yapışma özelliği olan yüksek debili su sızıntılarını engellemek amacıyla kullanılır.

DİĞER ÜRÜNLER
Scroll to Top