Kimyasal Enjeksiyon

Su izolasyonu amacıyla ve güçlendirme amacıyla Poliüretan tek komponent ve çift komponent ürün çeşitlerimiz ile ileri teknoloji özelliklere sahip ürünlerimiz, onarım ve dolguları için geliştirilmiştir.

PUR Enjeksiyon ürünleri, alman kalitesinde yerli üretim yapılarak Dünya’da sayılı markalara muadil kalitede ürünler olduğu; gerek akredite laboratuvar ortamlarında, gerekse bire bir sahada proje mühendislerinin ve ustalarının tam onayını alarak kanıtlanmıştır.

Bu sayfada enjeksiyon ürünleri ve ekipmanları kakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ayrıca proje bazlı ürün ihtiyaçları için yetkillerimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 

PUR 220 Rijit Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 220- 1K Rijit Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek mukavemetli reçinedir.

PUR 221 Flex Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 221- 1K Flex Poliüretan Enjeksiyon

Kullanımı, vibrasyon problemleri olan yapıların derin çatlaklar, ek yerler, dilatasyonlar için geliştirilmiş yüksek esneme kabileyetli enjeksiyon reçinesidir.

PUR 222 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 222- 2K Silikat Reçine

İki bileşenli, silikat bazlı ve yüksek şişme ve yapışma özelliğine sahip su sızıntılarını engellemek, geniş boşlukları doldurulup basınçlı sulara karşı tampon oluşturmak amacıyla kullanılır.

PUR 223 Polüretan Enjeksiyon Kimyasalı

PUR 223- 2K Foam Reçine

İki bileşenli poliüretan reçine özelliğine sahiptir. Yüksek mukavemetli, her türlü yüzeye yapışma özelliği olan yüksek debili su sızıntılarını engellemek amacıyla kullanılır.

PUR 224 Filling Poliüretan Köpük

PUR 224- 2K Filling Foam

İki bileşenli solventsiz poliüretan köpük, dolgu amacıyla ve toprak altı stabilesizyon için ideal özelliklere sahip enjeksiyon köpüğüdür.

PUR 225 Epoksi Enjeksiyon Reçinesi

PUR 225- Epoksi Enjeksiyon

Kullanımı, beton yapısal tamiratlarında, çatlak tamiratlarında güçlendirmede, anrajlama işlemlerinde yüksek mekanik dayanımı olan reçinedir.

Scroll to Top