Su Yalıtım Ürünleri

Poliüretan Sürme Su Yalıtım Ürünleri

Teras, çatı, balkon ve benzeri alanların su yalıtımı için sürülerek veya dökülerek uygulanabilen poliüretan bazlı su izolasyon reçineleri.

PUR 190

Bitüm sürme poliüretan, tek komponentli olup yüksek elastikiyete sahiptir. Solventsiz özelliği sayesinde zararlı değildir. Ayrıca çok iyi çatlak kapatma özelliğine sahiptir

PUR 191

Su bazlı çok esnek sürme poliüretan, tek komponentli olup yüksek elastikiyete sahiptir. Solventsiz olması sayesinde koku ve uçucu bileşikler içermez nemli yüzeylere uygulanabilir. Uv dayanımı yüksektir.

PUR 192

İki bileşenli poliüretan, solventsizdir. Yüksek mekanik dayanımlı yüzeylerin hazırlanması sonucunda uygulaması kolay su yalıtım kaplama ürünüdür.

PUR 194

Polyurea bazlı sürme yalıtım membranı olarak geliştirilmiş yapışma ve çatlak köprüleme özelliği arttırılmış bir üründür. Su yalıtımı, kaplama ayrıca yapıştırıcı olarak kullanılabilir.

Polyurea Mastik

Çift bileşenli, polyurea bazlı ve yüksek elastikiyet özelliğine sahiptir. Solventsiz, kokusuz ve hızlı kurur.  Derzlerin ve çatlakların doldurulmasında izolasyon sağlar.

Epoksi Membran

İki bileşenli solventsiz epoksi su yalıtım membranı, özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Uzun ömürlü, kendinden astarlı ayrıca astar ihtiyacı yoktur. UV ( Güneş ışınları) ışınlarına dayanıklıdır.

Scroll to Top