Makine Teknik Dökümanlar

Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

2K Enjeksiyon Makinesi

2 Bileşenli 1-1 hacimce karışımlı poliüretan ve epoksi ürünlerin enjeksiyonu amacıyla kulllanılır.

poliüretan enjeksiyon makinesi

1K Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli poliüretan, epoksi, akrilik bazlı reçinelerin beton içerisine enjeksiyonu amacıyla kullanılır.

Poliüretan Enjeksiyon Makinesi

KODU: PUR-420 (Poliüretan Enjeksiyon Çatlak Dolgu Makinesi)

Negatif izolasyon sağlayan poliüretan, epoksi benzeri reçineleri yüksek basınçla enjekte etmek amacıyla geliştirilmiştir. 

Matkap motorlu poliüretan enjeksiyon makinesi kullanım alanları beton çatlaklarının su izolasyonu amacıyla, dilatasyon boşluklarının su izolasyonu amacıyla, yer altı su izolasyonlarını sağlamak amacıyla, tünel ve köprülerin su izolasyonu amacıyla poliüretan ve epoksi enjekte etmektedir.

Poliüretan Enjeksiyon Makinesi (PUR420 Makine) sol katagoriden teknik özellikleri sayfasından detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 420- 1K Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, matkap motorlu özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

İki bileşenli enjeksiyon makinesi, Matkap motorlu özelliğiyle beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR 1495- Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, kartlı motor özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR DP68 - Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon pompası, motorlu manüel özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

poliüretan enjeksiyon pakerleri

Özel Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerleri.

paker enjeksiyon dübeli

Standart Enjeksiyon Pakerleri

Standard paker, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerler istenilen boylarda bulunmaktadır.

enjeksiyon tabancası

Enjeksiyon Başlıkları

İki bileşenli, enjeksiyon kimyasalların yüksek basınçlı olarak beton içerisine enjekte etmek amacıyla geliştirilmiş manuel vanalı tabancadır.

polyurea varil pompası

Pompalar

Poliüretan, polyol epoksi ve benzeri kimyasalların pompalanması amacıyla geliştirilmiş, düşük basınçlı, pnömatik olarak çalışan, varil pompasıdır.

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları ile tünel tünel, maden, inşaat ve çeşitli yapıların su izolasyon ve güçlendirmesine çözümler üretiyoruz.

PUR 220 Rijit Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 220 Poliüretan Enjeksiyon

Tek bileşenli poliüretan enjeksiyon reçinesi rijit yapılı özelliğe sahip, beton çatlakları ve betonarme yapıların onarımında kullanılır.

PUR 221 Flex Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 221 Poliüretan Enjeksiyon

Tek bileşenli poliüretan enjeksiyon reçinesi flex özelliğe sahip betonarme yapıların ek yerleri hareketli bölgelerin su izolasyonu ve dolgusu amacıyla kullanılır.

PUR 222 Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

PUR 222- 2K Silikat Reçine

İki bileşenli, silikat bazlı ve yüksek şişme ve yapışma özelliğine sahip su sızıntılarını engellemek, geniş boşlukları doldurulup basınçlı sulara karşı tampon oluşturmak amacıyla kullanılır.

PUR 223 Polüretan Enjeksiyon Kimyasalı

PUR 223- 2K Foam Reçine

İki bileşenli poliüretan reçine özelliğine sahiptir. Yüksek mukavemetli, her türlü yüzeye yapışma özelliği olan yüksek debili su sızıntılarını engellemek amacıyla kullanılır.

PUR 224 Filling Poliüretan Köpük

PUR 224- 2K Filling Foam

İki bileşenli solventsiz poliüretan köpük, dolgu amacıyla ve toprak altı stabilesizyon için ideal özelliklere sahip enjeksiyon köpüğüdür.

PUR 225 Epoksi Enjeksiyon Reçinesi

PUR 225- Epoksi Enjeksiyon

Kullanımı, beton yapısal tamiratlarında, çatlak tamiratlarında güçlendirmede, anrajlama işlemlerinde yüksek mekanik dayanımı olan reçinedir.

© 2020 PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır.
ArabicEnglishRussianTurkish