POLİÜRETAN KÖPÜK PAKETLEME MAKİNESİ

PUR HP300 Poliüretan Köpük Paketleme Makinesi

TANIMI:
2K Bileşenli poliüretan köpük imalatlarında kullanılan belirli miktarlarda imalatlar yapma imkanı sağlar. Kalıplama, paketleme, mobilya, dolum ve farklı özel ürünlerin üretimlerin yapıldığı sektörlerde tercih edilir.

ÖZELLİKLERİ

  • Elektrik: 220 volt 
  • Çalışma basıncı: 60 bar 
  • Motor Gücü: 0,75 kw 
  • Üzerindeki Hortum Uzunluğu: 15 mt
  • Basınç Debisi: 6 lt /dk 
  • Isıtma sistem: 1 kw
paketleme ve ambalaj makinesi

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 420- 1K Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, matkap motorlu özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

İki bileşenli enjeksiyon makinesi, Matkap motorlu özelliğiyle beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR 1495- Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon makinesi, kartlı motor özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Enjeksiyon pompası

PUR DP68 - Enjeksiyon Pompası

Tek bileşenli enjeksiyon pompası, motorlu manüel özelliği ile yüksek basınçlı, beton çatlakların su izolasyonunda, boşlukların poliüretan köpük dolumlarında, kullanılır.

Scroll to Top