2K POLİÜRETAN ENJEKSİYON MAKİNESİ

PUR 520 Poliüretan Enjeksiyon Makine Pompası

TANIMI:
Poliüretan, epoksi ve benzeri kimyasalların beton çatlak su izolasyonlarının onarımı ve çeşitli alanlarda su izolasyonu sağlamak amacıyla üretilmiştir. Ayrıca bu makine, poliüretan köpük enjekte edilmesinde duba, panel dolum yapılmasında ve kalıp dolumları yapmaktadır.

ÖZELLİKLERİ

  • Elektrik: 220 volt 
  • Çalışma basıncı: 350 bar 
  • Ürün Haznesi: 4 Lt
  • Motor Gücü: 1100 watt
  • Üzerindeki Hortum Uzunluğu: 5mt
  • Basınç Debisi: 2 lt /dk 

Poliüretan, silikat ve epoksi enjeksiyon kimyasalları kullanımı amacıyla firmamızın satış ve tedariğini sağladığı makine ekipmanları inceleyebilirsiniz.

PUR 420 enjeksiyon makinesi

PUR 420- 1K Enjeksiyon Makinesi

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek mukavemetli reçinedir.

PUr 421 Enjeksiyon Makinesi

PUR 421 - 1K Enjeksiyon Makinesi

Tek bileşenli poliüretan, epoksi reçinelerin betonlara enjeksiyonu amacıyla kullanılan yüksek basınçlı ve alman motorlu. Enjeksiyon makinesidir.

2K poliüretan enjeksiyon makinesi

PUR 520- 2K Enjeksiyon Makinesi

Kullanımı, vibrasyon problemleri olan yapıların derin çatlaklar, ek yerler, dilatasyonlar için geliştirilmiş yüksek esneme kabileyetli enjeksiyon reçinesidir.

Enjeksiyon pompası

PUR 390- Enjeksiyon ve Boya Makinesi

Poliüretan, epoksi, akrilik, polyester reçinelerin püskürtülmesi ve enjeksiyon işlerinde kullanılan yüksek debili makine.

poliüretan enjeksiyon pakerleri

Özel Enjeksiyon Pakerleri

Kullanımı, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerleri.

paker enjeksiyon dübeli

Standart Enjeksiyon Pakerleri

Standard paker, beton çatlaklarından oluşabilecek su sızıntılarını engellemek amacıyla geliştirilmiş yüksek dayanımlı sızdırmaz kauçuk contalı enjeksiyon pakerler istenilen boylarda bulunmaktadır.

enjeksiyon tabancası

Enjeksiyon Başlıkları

İki bileşenli, enjeksiyon kimyasalların yüksek basınçlı olarak beton içerisine enjekte etmek amacıyla geliştirilmiş manuel vanalı tabancadır.

Scroll to Top