Şeffaf Epoksi Reçine

KODU: KODU: PUR-130 (Şeffaf Epoksi Yüzey Kaplama Reçinesi)

Epoksi Reçine, iki bileşenli şeffaf yüksek dayanımlı sıvı halde döküm yapılarak yüzeylere uygulanır. Kendi kendine yaylabilir tesviye özelliklerine ek olarak ve mükemmel şeffaflık, donatı için iyi bir mekanik sızdırmazlık sağlar ve karbon fiber ve farklı  ile uygulamalar.  UV dayanımı yüksek bileşenlerle formüle edilmiştir, uzun ömürlü kreasyonlara izin verir (düşük sararma). 

Epoksi reçine, sanatsal eserlerde, 3 boyutlu zeminlerde sertleştikten sonra hava kabarcıklarının varlığını azaltan viskozite, kalın dolgular ve karbon fiberin emprenye edilmesi sonucu daha verimli olmaktadır. Yüksek performanslı nem direnci, mükemmel bir parlaklık ve mükemmel bir şeffaf yüzey sağlar.

Diğer Epoksi Ürünler

Epoksi sayfamızda ürün hakkında bilgiler, çeşitleri, uygulama ve teknik TDS ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Self Epoksi Zemin Kaplama

Bu ürün yaşamımızda sıklıkla karşılaştığımız epoksi çeşididir. İki bileşenli epoksi reçinelerden üretilir, solventsizdir, düşük viskoziteli, yayıcı kimyasallar içeriği ile self olma özelliği sayesinde, düz ve parlak kaplama oluşturur.

Portakal Dokulu Epoksi Kaplama

Diğer bildiğimiz adıyla tekstürlü epoksi kaplama olarak bilinir. İki bileşenli, solventsiz, yüksek viskoziteli bu ürün daha çok dekoratif ve kaymaz zemin kaplama özelliğine sahiptir.

Antistatik Epoksi Kaplama

Anti Statik epoksinin kullanım amacı ve geliştirilmesindeki gaye; Üretim alanları, atölyeler ve farklı alanlarda statik elektriğin epoksi zemin içerisine döşenen bakır paratonerler sayesinde toprağa iletilmesi amacıyla kullanılır.

Şeffaf Epoksi Reçine

Epoksi Reçine yüksek kalitede istenilen viskozitede üretimi olan. Genelde hobi amacıyla dekoratif zemin ve ürünlerin kaplanması amacıyla kullanılır. Epoksi reçine, ahşap, dekorasyonu, 3 boyutlu yüzeylerin elde edilmesinde mükkemmel sonuç elde eder.

© 2020 PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır.
Scroll to Top