Ürün Çeşitleri

Saf Polyurea

Hibrit Polyurea

Balistik Polyurea

Poliüretan Enjeksiyon

2KPUR Poliüretan

1KPUR Poliüretan

Sel Poliüretan

Bitüm Membran

Self Epoksi

Zemin Kaplama

Günümüzde endüstriyel gelişmelerin artmasıyla birlikte üretim sahaları, yaşam mahalleri ve her türlü mekanların zeminlerinin kaplaması ayrı bir kaplama sektörünün beraberinde getirmiştir. Zemin kaplama, genel olarak betonarme yapının aşınma dayanımı, tozumazlıkve korozyona uğramasını engellemek amacıyla son kat kaplama olarak yapılır.

Bunların başında; lineer, kalebodur, kimyasal reçineler, epoksi, poliüretan, polyureave bir kısım boyalar gelmektedir. Betonarme yapı ve zeminlerinin yukarıda sıralanan kaplamalar ile aşınma dayanımı, tozumazlık ve hava muhalefetlerinin meydana getirdiği korozyona uğraması engellenerek koruma kapsamına alınır.

Yapılan araştırmalarda mühendislik çalışmaları zeminlerde yeni teknoloji ürünlerinin tercih edilmesini önermektedir. Zeminlerin aşınma dayanımını arttırmak sudan ve kimyasal etkilerden korumak amacıyla kalebodur benzeri derzli kaplamalar yerine reçine bazlı likit kaplamaların yapılmasının daha kalıcı ve dayanıklı olduğu tespit edilmiştir.

 

Zamin Kaplama Çeşitleri

1. Epoksi

2. Poliüretan

3. Polyurea

4. Ucrete

5. Lineer

 

Hangi Ürünü Tercih Etmelisiniz

Yapılacak kaplama aşınma ve kullanım amaçlarına göre değişik türde zemin kaplamaları yapılmaktadır. Bu alanların bölgelerine göre ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamızın yetkilileri ile görüşmeniz durumunda sizi doğru bilgilendirip doğru ürün seçiminizi sağlayacaktır

PURYAP İnstagram

Konum ve İletişim

Bizimle iletişim kurarak ürün ve hizmetlerimizin kalitesininden emin olacaksınız.

+90 216 253 75 71

info@puryap.com

Çavuşoğlu Mah. Barbaros Hayrettin
Paşa Cd. No: 43/A Kartal-İSTANBUL / TÜRKİYE

ArabicAzerbaijaniEnglishGermanItalianPortugueseRussianTurkish